Mobilna wulkanizacja

Mobilny serwis ogumienia dokonuje wymiany opon w samochodach flotowych, dostawczych (TIR), maszynach budowlanych oraz rolniczych w wyznaczonym przez klienta miejscu i czasie. Mobilna wulkanizacja zajmuje się przede wszystkim wymianą i naprawą opon dętkowych i bezdętkowych w każdych warunkach a przede wszystkim całodobowo. Dysponujemy specjalistycznym samochodem, który wyposażony jest  we wszystkie niezbędne maszyny i urządzenia do serwisowania wszystkich rodzajów opon. Nasza mobilna wulkanizacja działa niezależnie od miejsca, w którym się znajduje, gdyż wyposażona jest we własny agregat prądotwórczy, sprężarkę powietrza, a także montażownicę opon, wyważarkę, stanowisko do napraw oraz pogłębienie bieżnika.
Dzięki temu monitorujemy ogumienie bezpośrednio w bazach transportowych, z czego najbardziej zadowoleni są właściciele firm. Auto serwisowe obsługuje także wszelkie awarie w drodze. Bezpośrednio po wizycie przekazujemy wskazówki na najbliższe miesiące, co sprawia, że mogą zaplanować budżet na zakup ogumienia.

mobilna_wulkanizacja_1mobilna_wulkanizacja_2mobilna_wulkanizacja_3mobilna_wulkanizacja_4mobilna_wulkanizacja_5mobilna_wulkanizacja_6